BASH! Online

BASH! 

Интересное 

 Всякое 

 Вступление   Рассказки   История обновлений 
 Кто такой BASH!   Ссылки   Гостевая книга 
 Что люблю, что не люблю   ЛингвоBASH!   Как со мной связаться 
 Мой фотоальбом   Моя музыка   Благодарности 
 Моя биография 
 Мои Друзья 
 Мои баннеры 

24 січня 2005 року.
Это я

Відкрите звернення до Президента України В.А. Ющенка

Шановний пане Президенте!

Раніше, 24 листопада 2004 року, я на цій сторінці написав текст "Не можу мовчати" (див. нижче). Все, що там викладене - відверто. Я дійсно нікого ні до чого не закликав. Я виклав свою позицію, і вона залишилася незмінною.

Я щиро вітаю Вас, шановний Вікторе Андрійовичу, з обранням до найвищої державної посади - Президента України. Я щиро вітаю себе, всіх моїх друзів, усіх українських громадян з тим, що нарешті в нас є народний Президент. І в зв’язку з цим хочу виразити Вам, окрім вітань, мої сподівання.

Сподіваюся, що все те, про що Ви так палко і впевнено говорили з трибуни Верховної Ради, на Майдані, на зустрічах з виборцями, - відверта правда.

Сподіваюся, що Ви усвідомлюєте, яку відповідальність Ви на себе взяли, і маєте реальні можливості виконати все те, що Ви обіцяли виборцям.

Сподіваюся, що Ваші дії як Президента України будуть відкритими, цілеспрямованими, послідовними.

Сподіваюся, що Ви ділом підтвердите всі Ваші слова.

Сподіваюся, що Ви не дасте мені (і не тільки мені) привід засумніватися у Вашій правдивості та чесності.

Ще раз дозвольте привітати Вас, шановний Вікторе Андрійовичу!

24 ноября 2004 года.

Не могу молчать. Я никого ни к чему не призываю. Я излагаю свою позицию. Я понимаю, что кандидат в Президенты Украины, чья команда выбрала оранжевые цвета, - не идеал. В первом туре я голосовал не за него. И не за его основного оппонента. Но. Я категорически против "проФФесоров", голоса за которых подаются в командно-административном порядке. Я не верю, что явка на избирательные участки может быть больше 90 процентов. Я не понимаю, каким образом 90 с чем-то процентов избирателей могут подать 103 процента голосов. Я не понимаю, как более 35 процентов избирателей "вдруг" резко заболевают и голосуют дома. ТАК НЕ БЫВАЕТ.

Я очень люблю страну, в которой родился и живу. Я очень хочу, чтобы эта страна процветала. Я хочу, чтобы в Украине была крепкая власть, работающая на благо народа. Я не хочу диктатуры и командных методов. Это моя личная позиция, это мое мнение.

P.S. Этот текст написан по-русски, потому что так исторически сложилось, что мой основной язык общения - русский. Ті, хто мене добре знають - підтвердять, що я досить непогано володію українською мовою. Набагато краще "проФФесорів".

А ты не забыл оставить запись в Гостевой Книге?


Copyright © Andy BASH!, 1998-2005

Дата последнего обновления этой страницы:
1 марта 2005 г.